Holmes2.1

Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą

[Sprzedam] Mieszkanie > W bloku

Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą
Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą Ursynów - wyjątkowy lokal na parterze z ogródkiem dla dużej rodziny lub na działalność medyczną, oświatowo-wychowawczą

Opublikowano: 02-03-2021 | Wygaśnie: 29-08-2021

Wyświetleń: 269 (unikalne: 172)

Cena: 1.500.000,00 zł

Dodane przez: bozburz
Region: Mazowieckie Warszawa Ursynów
Adres:ul. Surowieckiego 8

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 210
Rok budowy: 1994
Liczba pokoi / pomieszczeń: 7
Ogrzewanie: CO miejskie
Kanalizacja: miejska
Stan obiektu: do odnowienia

Unikalne mieszkanie - ul. Surowieckiego 8 o powierzchni 148 m2 wraz z bardzo nietypowym lokalem przynależnym o powierzchni 62 m2 co razem daje powierzchnię 210 m2 lokalu na prawach spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego z KW.
Mieszkanie na parterze budynku trzypiętrowego składa się z pięciu pokoi:
- dwa po ok. 20 m2 oraz salon ok. 40 m2 od strony południowej,
- kuchnia ok. 10 m2 połączona z jadalnią ok. 20 m2 oraz pokój ok. 12 m2 od strony północnej,
- dwa WC i oddzielna łazienka z WC i garderobą.
Mieszkanie na parterze ma wysokość ok. 4,0 m co stwarza możliwość wykonania ciekawych aranżacji np. w postaci antresoli.
Ściany mieszkania na parterze wykonane w technologii ramy H wypełnionej cegłą i bardzo dobrze ocieplone.
Dzięki tej technologii wszystkie ściany działowe między pomieszczeniami mogą być rozebrane i postawione na nowo wg. potrzeb aktualnych użytkowników. Ze względu na ilość okien istnieje możliwość stworzenia nawet 10 mniejszych pokoi.

Mieszkanie ma trzy wejścia : jedno przez klatkę schodową i oddzielne z małego podcienia przez przedsionek oraz wyjście na ogródek do wyłącznego użytkowania o powierzchni ok. 100 m2.

Lokal przynależny o powierzchni 62 m2 znajduje się w przyziemiu bezpośrednio pod mieszkaniem.
Składa się z dwóch pokoi po ok. 20 m2, aneksu kuchennego, korytarza i łazienki z WC, ma wysokość ok. 2,60 m.
Lokal ma dwa okna z możliwością ich powiększenia dla lepszego doświetlenia światłem dziennym. Istnieje też możliwość wykonania dodatkowych okien tak jak w podobnych lokalach w przyziemiu na tym osiedlu.

Mieszkanie wraz z takim dużym nietypowym pomieszczeniem przynależnym stwarza idealne warunki do połączenia funkcji mieszkalnej i jednoczesnego prowadzenia działalności typu usługi medyczne, oświatowo-wychowawcze, prawnicze, księgowe, internetowe etc. lub przeznaczenie całego lokalu na bardzo obszerne mieszkanie dla dużej rodziny z utworzeniem strefy rekreacyjnej w przyziemiu.

Dzięki istnieniu dwóch niezależnych wejść oraz wielu pionów wodno-kanalizacyjnych można także podzielić parter na dwa niezależne mieszkania lub mieszkanie i lokal pod działalność.

Można także przeznaczyć cały lokal pod działalność.
W pierwotnych założeniach architektów lokal był projektowany jako przedszkole lub żłobek.

Lokal jest zlokalizowany wewnątrz cichego ogrodzonego i strzeżonego osiedla. Wjazd samochodem przez portiernię bezpośrednio do samego wejścia do mieszkania.
Na terenie osiedla znajduje się teren zabaw i mini boisko dla dzieci mieszkańców.
Dużo zieleni, liczne drzewa i krzewy oraz strumyki wpadające do oczek wodnych stwarzają przyjazną atmosferę nie tylko dla mieszkańców z bloków ale też dla licznego drobnego ptactwa i sympatycznych rodzinek jeży.

Blisko stacja metra Ursynów i przystanki kilku linii autobusowych.
Bardzo blisko dużo sklepów - Putka, Wierzejki, Otrębusy, Megasam, Biedronka, Rossmann, Żabka, poczta, trzy apteki, przychodnie POZ i specjalistyczne, CKR Konstancin, Mega-Lens, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, basen, klub fitness, orlik, korty tenisowe, Jurajski Plac Zabaw, Park Jana Pawła II, Park Romana Kozłowskiego z Kopą Cwila.

Lokal posiada księgę wieczystą na spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego a spółdzielnia posiada własność gruntu. Nie ma przeszkód do ustanowienia odrębnej własności lokalu z określeniem udziału w powierzchni wspólnej i udziału w gruncie.

Wokół osiedla bardzo dużo miejsc parkingowych dla lokatorów oraz parkingi strzeżone.
Istnieje możliwość dokupienia lub wynajęcia miejsc w garażu wielostanowiskowym oddalonym o 100 metrów i zarządzanym przez inną spółdzielnię.
Zapraszamy osoby zainteresowane tym nietypowym lokalem, ale z ogromnym potencjałem, do bezpośredniego kontaktu z nami w celu osobistego zapoznania się z jego walorami.

Ogłoszenie od osoby prywatnej. 


captcha


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję