Praca

Firma WRK-Prodes poszukuje pracowników:

Stanowisko: Projektanta procesów technologicznych

Wykształcenie:

  • wyższe;
  • kierunki inżynieria chemiczna
  • technologia chemiczna lub pokrewne

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej w zakresie inżynierii procesowej,
  • udział w uzgodnieniach zagadnień technicznych z klientem

Pozostałe:

  • Mile widziane świadectwa  kwalifikacyjne grupy 2 i 3 w zakresie dozoru i eksploatacji,
  • Mile widziana znajomość programów CAD,
  • Wymagany język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności
  • Premie kwartalne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Stanowisko: Serwisant – rozruchowiec

  • Wyższe lub średnie
  • kierunki mechaniczne
  • chemiczne lub pokrewne

  • Uruchomienia instalacji przemysłowych,
  • Nadzór nad prowadzeniem procesów technologicznych

Pozostałe:

  • Mile widziane świadectwa  kwalifikacyjne grupy 2 i 3 w zakresie dozoru i/lub eksploatacji,
  • System pracy wyjazdowo – stacjonarny
  • Wymagana dyspozycyjność

Oferujemy:

CV prosimy wysyłać na adres biuro@wrkprodes.pl, lub przez poniższy formularz

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

WRK-Prodes Radosław Kmieć

ul.Chemiczna 186
33-101 Tarnów
NIP: 8732688046
REGON: 361319288
biuro@wrkprodes.pl

Dyrektor techniczny, właściciel

Radosław Kmieć

Branża montażowa

Marek Wójcik

Polityka prywatności